Limitowane edycje Ładne zegarki damskie

Limit na luksus. Zegarki w edycjach limitowanych

W dobie natłoku limitowanych edycji wszelkich przedmiotów luksusowych, może warto choć na chwilę cofnąć się tych kilka lat wstecz, gdy limitacje nie były jeszcze tak popularne.
To właśnie wtedy Roger Federer początkujący na arenie światowej tenisista, podpisał umowę promocyjną z firmą zegarkową Maurice Lacroix, która zdobywała coraz wyższą pozycję na trudnym rynku producentów luksusowych czasomierzy. W takiej sytuacji nie trudno było przewidzieć ich owocne współdziałanie, które na rynku zegarków przyniosło między innymi edycją wyjątkowego zegarka z serii Masterpiece – Roger Federer Special Edition. Po paru latach zarówno Roger Federer jak i marka Maurice Lacroix stały się mistrzami w swoim fachu. Choć dziś Maurice Lacroix i Roger Federer odnoszą sukcesy nie współpracując już ze sobą, to na kanwie “žwysypu” serii limitowanych czasomierzy, warto wrócić na chwilę do zegarka Maurice Lacroix Masterpiece – Roger Federer Special Edition. Czasomierz ten, posiadający certyfikat chronometru i funkcję stopera, jest wyposażony w kauczukowy pasek łączący elegancję wyglądu i sportowy charakter tej “męskiej biżuterii”.
Zdobiona tarcza przyciąga oko, a podpis słynnego tenisisty na przezroczystym deklu utwierdza nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z zegarkiem wyjątkowym. Ostatni, oferowany na rynku pierwotnym w Polsce egzemplarz tego czasomierza dostępny jest w salonie “odCzasu doCzasu” w Centrum Złote Tarasy w Warszawie. Cena detaliczna zegarka 13 650,00 zł.

Łukasz Tański

salon “žodCzasu doCzasu”

Centrum Złote Tarasy, Warszawa

www.zegarki.info.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Nie   #jest