TRIWA Wiadomości Branżowe Ładne zegarki damskie

Dodaj kolor! – nowy sezon, nowa kolekcja, nowi projektanci

Informacja prasowa
Warszawa, 1.03.2012r.

“žDodaj kolor!” – nowy sezon, nowa kolekcja, nowi projektanci!
TRIWA w sezonie wiosna – lato 2012

Marka TRIWA powstała, by zmieniać świat zegarków! I w tym sezonie szykuje wielką rewolucję! Każda kolekcja inspirowana jest przez artystów, którzy reinterpretują hasło przewodnie: “žDodaj kolor!”, nadając mu nowego znaczenia. Tym razem współpracę
z marką nawiązali artyści, którzy odnaleźli własny, niepowtarzalny styl w świecie pełnym naśladowców. Z dumą przedstawiamy kolekcję wiosna – lato 2012, której ducha nadała para SupaKitch & Koralie.

Francuskie małżeństwo artystów streetartowych Koralie i Supakitch żyje i pracuje na Brooklynie,
w Nowym Jorku. Ich główną inspiracją jest kultura Japonii, zarówno ta tradycyjna, jak i zupełnie współczesna, skupiona wokół kultu Mangi. Poznali się na ulicy, gdzie zaczęli wspólnie malować , od 9 lat ich współpraca ewoluuje w kierunku murali i instalacji, ale także sztuki użytkowej, jak zabawki i ubrania. Tym razem każde z nich miało okazję zaprojektować jeden z unikalnych zegarków, które pod nazwą Supakitch NEVIL i Koralie Brasco Chrono dumnie prezentują się w nowej kolekcji.

Kolekcja na sezon wiosna/lato 2012 to przede wszystkim pełne żywych i soczystych kolorów nowości, ale też bestsellery sezonu 2011 uzupełniające kolekcję. Nowa kolekcja to także dwie zupełnie nowe linie Niven i Lomin, które idealnie wpisują się w filozofię marki TRIWA.

Lomin to absolutna nowość w kolekcji. Prostota, nieco sportowy styl i stonowany kolor to główne cechy, które najlepiej opisują nowe dziecko marki TRIWA. Linia ta stała się bazą do powstania Niven, które to zegarki, zostały uzupełnione o detale na tarczy i datownik. Będący niemal już kultowym model NEVIL doczekał się kolejnych braci: Blue Face, Alabaster, Le Blue oraz utrzymany w brązowej kolorystyce, niezwykle elegancki i stylowy model Supakitch, który powstał we współpracy z artystą. Zwolennicy paska typu “žtwist” doczekali się kolejnych modeli z tej serii. Nowością jest pleciony pasek skórzany modeli Fuxy i Siren oraz Koralie. W tym sezonie także model Ebony Gold występuje w wariancie “žtwist”. Ci, którzy preferują klasyczny styl i doskonałą jakość wykonania uosobionego w linii Brasco także odnajdą coś dla siebie. Niezwykle popularny model White Russian otrzymał nową, bardziej delikatną lunetę.

W tym sezonie możesz także dowolnie personalizować swój zegarek TRIWA! Powiększyła się linia modeli, w których możesz wymieniać paski. Także gama kolorystyczna samych pasków znacznie wrosła. Dostępne są paski wodoodporne Nato, wykonane z Nylonu, oraz skórzane paski Tarnsjo – wykonane wyłącznie z naturalnie barwionej skóry organicznej.

Kolekcja SS12 to także nowe linie okularów przeciwsłonecznych, które podobnie jak w ubiegłym sezonie są małymi, designerskimi dziełami sztuki.

Kolekcja to także nowe linie trendowych okularów przeciwsłonecznych, których świeży,
a jednocześnie ponadczasowy design jest znakiem rozpoznawczym. Absolutną nowością są linie Bonnie- utrzymane w klimacie retro, pierwsze całkowicie okrągłe okulary marki TRIWA oraz Clyde, dla zwolenników prostych kształtów. Kocie spojrzenie płci pięknej to z kolei linia Thelma, natomiast nowa linia Lector to duże i masywne okulary w trzech wariantach kolorystycznych: Turtle, Amber oraz Midnight.

Kolekcja pojawi się w sprzedaży od początku Marca.

W Warszawie: BIZUU BUTIQUE, LOVE&TRADE, MADE 4 HAND,

W Poznaniu: MONO SQUARE, BIZUU BUTIQUE,

WWW: ANSWEAR.COM

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy