Biżuteria Limitowane edycje

Księżna Diana w biżuterii Chopard

Księżna Diana w biżuterii Chopard Stając się oficjalnym partnerem dla producenta filmu Diana, firma Chopard z wielką satysfakcją bierze udział w jednej z najgłośniejszych tegorocznych

Księżna Diana w biżuterii Chopard

Stając się oficjalnym partnerem dla producenta filmu Diana, firma Chopard z wielką satysfakcją bierze udział w jednej z najgłośniejszych tegorocznych projekcji świata kina. Dobrze znana i lubiana w świecie filmu jubilerska marka Chopard, zapewniła biżuterię dla całej obsady tego oczekiwanego filmu, ze szczególnym zwróceniem uwagi na jego główną bohaterkę.

Przez ostatnie lata, ta słynna szwajcarska firma producencka, oferująca tak zegarki, jak i biżuterię, gra główne role w świecie filmu. Dzieję się tak nie tylko poprzez bycie ulubionym jubilerem światowych gwiazd, ale także poprzez oficjalne partnerstwo z Festiwalem Filmowym w Cannes, a co za tym idzie corocznym projektowaniem i wykonywaniem statuetek Złota Palma i kreację specjalnej nagrody firmy Chopard – TrophĂŠe Chopard.

Teraz przyszła pora na prezentację ostatniego filmowego zaangażowania firmy, ujawniającego się we wchodzącym właśnie na ekrany filmie “žDiana”. Firma Chopard jest niezwykle dumna będąc wyłącznym partnerem branżowym w dziedzinie zegarków i biżuterii dla tegoż filmu, oraz marką przygotowującą kolekcję specjalnej biżuterii dla aktorki Naomi Watt”™s – odtwórczyni tytułowej Księżnej Walii – Diany.

Robert Bernstein – producent filmu, o współpracy z marką Chopard powiedział następujące słowa: “žJestem zachwycony, współpracując z firmą Chopard, przy realizacji filmu “žDiana”. To jest bardzo fascynująca współpraca i najstosowniej wybrany dla niej partner”.

Chopard: Kino i jego gwiazdy

Caroline Scheufele, Współprezydent i Dyrektor Artystyczny marki Chopard, jest siłą sprawczą stojącą za unikatową współpracą marki Chopard ze światem kina. To ona osobiście projektowała Złotą Palmę z roku 1998 i to ona przyczyniła się do stworzenia wyróżnienia TrophĂŠe Chopard, które od roku 2001 roku, przyznawane jest dwóm wschodzącym gwiazdom kina i jest wyrazem uznania dla dotychczasowych osiągnięć i zachętą dla dalszego rozwoju talentu wyróżnionych.

Twórca oryginalnych i wybitnych kreacji jubilerskich – firma Chopard jest także doskonale znana i często spotykana na czerwonych dywanach wszystkich gali filmowego świata. Od uroczystości wręczenia Oskarów w Hollywood, poprzez Cezary w Paryżu, BAFTA w Londynie, do nagród najstarszego z filmowych festiwali – Złotych Lwów w Wenecji. Od najbardziej utytułowanych, wręcz legendarnych gwiazd kina, poprzez szeroko znane aktorki, do najbardziej utalentowanych młodych adeptów sztuki filmowej, wszyscy spoglądają w stronę marki Chopard, by móc olśnić publiczność podziwiającą ich, kroczących po czerwonych dywanach całego świata.

To dla uświetnienia takich właśnie filmowych uroczystości, marka Chopard corocznie od 2007 roku, przygotowuje specjalną serię wyrobów nazywaną “žRed Carpet Collection”. Te niezwykłe wyroby jubilerów marki Chopard prezentowane przez najwybitniejsze aktorki świata, uświetniają pozostające w pamięci każdego uczestnika i widza, światowe filmowe gale.

Na podstawie materiałów prasowych Chopard,
Władysław Meller
www.e-zegarki.info.pl

Kilka wybranych scen z filmu można obejrzeć na stronie marki Chopard: http://diary.chopard.com/chopard-jewellery-featured-in-the-movie-diana

http://www.e-zegarki.info.pl/chopard_bizuteria/78

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy